Aventus Residence
1 offer
Aventus Residence
Aventus Residence
TRNC, Iskele
Object typeResidential
Completion dateQ3 2027
DeveloperPanah Construction
Total areafrom 54 m² to 302 m²
Down Payment6 671 $
Studiofrom 54 m²from 158 634 $
1 bedroomfrom 86 m²from 213 336 $
2 bedroomsfrom 104 m²from 301 392 $
3 bedroomsfrom 302 m²from 533 540 $
4 bedroomsfrom 250 m²from 400 121 $
from 158 634 $from 1 601 $/m²
1
+90 212 922-42-45info@housebook.deals

About usAbout countryBlogEvents Calendar

Catalog