Ocean Life Residence
1 offer
Ocean Life Residence
Ocean Life Residence
TRNC, Iskele District, Caesar Resort Residential Complex, Andreanius
Object typeResidential
Completion dateQ4 2027
DeveloperNoyanlar Group of Companies
Total areafrom 36 m² to 125 m²
Down Payment3 335 $
1 bedroomfrom 36 m²from 112 071 $
2 bedroomsfrom 125 m²from 250 826 $
from 112 071 $from 2 007 $/m²
1
+90 212 922-42-45info@housebook.deals

About usAbout countryBlogEvents Calendar

Catalog