Pearl Island Homes
1 offer
Pearl Island Homes
Pearl Island Homes
TRNC, Famagusta District, Agios Nikolaos
Object typeResidential
Completion dateQ4 2022
DeveloperCyprus Constructions
Total areafrom 43 m² to 43 m²
Down Payment6 709 $
Studiofrom 43 m²from 167 652 $
from 167 652 $from 3 899 $/m²
1
+90 212 922-42-45info@housebook.deals

About usAbout countryBlogEvents Calendar

Catalog